• Programma (alle teams)

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    19 mei. 19:00SV De Braak MO19-1 - Best Vooruit MO19-1
    21 mei. 08:45RKSV Heeze JO8-2 - SV De Braak JO8-4
    21 mei. 09:00SV De Braak JO8-3 - Leunen JO8-2
    21 mei. 09:00SV De Braak JO8-2 - Bruheze JO8-1
    21 mei. 09:00SV De Braak JO8-5 - RKSV Nuenen JO8-4
    21 mei. 09:00SV De Braak JO9-2 - Mierlo Hout JO9-4
    21 mei. 09:00Bruheze JO10-2 - SV De Braak JO10-2
    21 mei. 09:15Leunen JO9-1 - SV De Braak JO9-1
    21 mei. 10:00SV De Braak JO10-1 - Wilhelmina Boys JO10-1
    21 mei. 10:00SV De Braak JO10-5 - S.V. Brandevoort JO10-5JM
    21 mei. 10:00SV De Braak MO10-1 - Gemert JO10-7
    21 mei. 10:00SV De Braak JO11-2 - Rood Wit'62 JO11-1
    21 mei. 10:00SV De Braak JO11-3 - Braakhuizen JO11-2
    21 mei. 10:00Neerkandia JO8-1 - SV De Braak JO8-1
    21 mei. 10:00NWC JO10-2JM - SV De Braak JO10-4
    21 mei. 10:00HVV Helmond JO12-1JM - SV De Braak JO12-3
    21 mei. 10:00NWC JO11-2 - SV De Braak JO11-1
    21 mei. 10:30ASV'33 MO11-1 - SV De Braak MO11-1
    21 mei. 10:45S.V. Brandevoort JO10-1 - SV De Braak JO10-3
    21 mei. 11:00Nieuw Woensel JO14-1 - SV De Braak JO14-3
    21 mei. 11:15SV De Braak JO13-3 - Deurne JO13-2JM
    21 mei. 11:15SV De Braak JO12-1 - Venlosche Boys JO12-1
    21 mei. 11:15SV De Braak JO12-2 - Wittenhorst JO12-2
    21 mei. 11:15S.V. Brandevoort JO13-1 - SV De Braak JO13-1JM
    21 mei. 11:30Geldrop JO13-2 - SV De Braak JO13-2
    21 mei. 11:30EMK JO12-2 - SV De Braak MO12-1
    21 mei. 12:00SV De Braak JG1 - Rood Wit V JG1
    21 mei. 12:45s.v. Laar JO17-1 - SV De Braak JO17-1
    21 mei. 13:00SV De Braak JO15-1 - Mierlo Hout JO15-1JM
    21 mei. 13:00SV De Braak JO14-1 - Scharn JO14-1
    21 mei. 13:00SV Someren JO15-2JM - SV De Braak JO15-2
    21 mei. 13:00SV Budel G1 - SV De Braak G2
    21 mei. 13:30SV De Braak G3 - ZSV G1
    21 mei. 14:00ST Toxandria/VIOS '38 JO16-1 - SV De Braak JO16-1
    21 mei. 14:30Liessel JO17-1JM - SV De Braak JO17-2
    21 mei. 14:30Hoogeloon JO19-1 - SV De Braak JO19-1
    21 mei. 15:00SV De Braak JO19-2 - SBC JO19-3
    21 mei. 15:00SV De Braak MO19-1 - Bladella MO19-2
    21 mei. 16:30Veteranen A - Blauw Geel '38 vet
    21 mei. 16:30Veteranen C - SVSH vet
    21 mei. 17:00Deurne-Walsberg vet - Veteranen B
    21 mei. 17:15SV De Braak 1 - OSC'45 1
    22 mei. 10:30SV De Braak 8 - Mifano 7
    22 mei. 10:30SV De Braak 6 - MVC 3
    22 mei. 10:30SV De Braak 7 - Racing Boys 1
    22 mei. 10:30SV De Braak 13 - Stiphout Vooruit 9
    22 mei. 11:30ASV'33 2 - SV De Braak 2
    22 mei. 12:00Blauw Geel'38/JUMBO 5 - SV De Braak 3
    22 mei. 12:00SV Venray 8 - SV De Braak 12
    22 mei. 13:00SV De Braak 5 - SPV 2
    22 mei. 13:00SV De Braak 11 - Boerdonk 2
    22 mei. 14:00SV De Braak 1 - Excellent 1
    25 mei. 18:30NWC JO15-1JM - SV De Braak JO15-1
    25 mei. 19:00SV De Braak JO17-2 - Bruheze JO17-1
    28 mei. 11:15SV De Braak JO13-1JM - RPC JO13-1
    28 mei. 11:30MVC'19 G1 - SV De Braak G3
    28 mei. 12:45Handel JO16-1JM - SV De Braak JO16-1
    28 mei. 12:45Brabantia JO14-1 - SV De Braak JO14-1
    28 mei. 13:00SV De Braak JO17-1 - Gemert JO17-2
    28 mei. 13:15SV Someren JO15-1 - SV De Braak JO15-1
    28 mei. 14:30Well 1 - SV De Braak 1
    28 mei. 15:00SV De Braak JO19-2 - Zwaluw VFC JO19-3
    28 mei. 16:30Veteranen A - Bavos vet
    29 mei. 11:00SV De Braak 2 - DVG 2
    29 mei. 11:00HVV Helmond 3 - SV De Braak 8
    29 mei. 14:30Melderslo 1 - SV De Braak 1
    31 mei. 19:30Hapert JO19-1 - SV De Braak JO19-1
    4 jun. 14:00S.V. Heythuysen G2 - SV De Braak G3
    4 jun. 14:30SV De Braak 1 - FC Tilburg 1
    4 jun. 15:30Gemert JO19-3 - SV De Braak JO19-2
    4 jun. 17:00Olympia Boys vet - Veteranen A
    6 jun. 10:00ASV'33 8 - SV De Braak 11
    6 jun. 10:30SV De Braak 8 - SV Someren 10
    6 jun. 12:00WEC 2 - SV De Braak 2
    6 jun. 12:00Lierop 3 - SV De Braak 13
    6 jun. 14:30SV De Braak 1 - Hapse Boys 1
    12 jun. 10:30SV De Braak 13 - ASV'33 7
  • Programma Senioren

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    21 mei. 13:00SV Budel G1 - SV De Braak G2
    21 mei. 13:30SV De Braak G3 - ZSV G1
    21 mei. 16:30Veteranen A - Blauw Geel '38 vet
    21 mei. 16:30Veteranen C - SVSH vet
    21 mei. 17:00Deurne-Walsberg vet - Veteranen B
    21 mei. 17:15SV De Braak 1 - OSC'45 1
    22 mei. 10:30SV De Braak 7 - Racing Boys 1
    22 mei. 10:30SV De Braak 6 - MVC 3
    22 mei. 10:30SV De Braak 8 - Mifano 7
    22 mei. 10:30SV De Braak 13 - Stiphout Vooruit 9
    22 mei. 11:30ASV'33 2 - SV De Braak 2
    22 mei. 12:00Blauw Geel'38/JUMBO 5 - SV De Braak 3
    22 mei. 12:00SV Venray 8 - SV De Braak 12
    22 mei. 13:00SV De Braak 5 - SPV 2
    22 mei. 13:00SV De Braak 11 - Boerdonk 2
    22 mei. 14:00SV De Braak 1 - Excellent 1
    28 mei. 11:30MVC'19 G1 - SV De Braak G3
    28 mei. 14:30Well 1 - SV De Braak 1
    28 mei. 16:30Veteranen A - Bavos vet
    29 mei. 11:00SV De Braak 2 - DVG 2
    29 mei. 11:00HVV Helmond 3 - SV De Braak 8
    29 mei. 14:30Melderslo 1 - SV De Braak 1
    4 jun. 14:00S.V. Heythuysen G2 - SV De Braak G3
    4 jun. 14:30SV De Braak 1 - FC Tilburg 1
    4 jun. 17:00Olympia Boys vet - Veteranen A
    6 jun. 10:00ASV'33 8 - SV De Braak 11
    6 jun. 10:30SV De Braak 8 - SV Someren 10
    6 jun. 12:00WEC 2 - SV De Braak 2
    6 jun. 12:00Lierop 3 - SV De Braak 13
    6 jun. 14:30SV De Braak 1 - Hapse Boys 1
  • Programma Junioren

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    19 mei. 19:00SV De Braak MO19-1 - Best Vooruit MO19-1
    21 mei. 11:00Nieuw Woensel JO14-1 - SV De Braak JO14-3
    21 mei. 12:00SV De Braak JG1 - Rood Wit V JG1
    21 mei. 12:45s.v. Laar JO17-1 - SV De Braak JO17-1
    21 mei. 13:00SV De Braak JO15-1 - Mierlo Hout JO15-1JM
    21 mei. 13:00SV De Braak JO14-1 - Scharn JO14-1
    21 mei. 13:00SV Someren JO15-2JM - SV De Braak JO15-2
    21 mei. 14:00ST Toxandria/VIOS '38 JO16-1 - SV De Braak JO16-1
    21 mei. 14:30Liessel JO17-1JM - SV De Braak JO17-2
    21 mei. 14:30Hoogeloon JO19-1 - SV De Braak JO19-1
    21 mei. 15:00SV De Braak JO19-2 - SBC JO19-3
    21 mei. 15:00SV De Braak MO19-1 - Bladella MO19-2
    25 mei. 18:30NWC JO15-1JM - SV De Braak JO15-1
    25 mei. 19:00SV De Braak JO17-2 - Bruheze JO17-1
    28 mei. 12:45Handel JO16-1JM - SV De Braak JO16-1
    28 mei. 12:45Brabantia JO14-1 - SV De Braak JO14-1
    28 mei. 13:00SV De Braak JO17-1 - Gemert JO17-2
    28 mei. 13:15SV Someren JO15-1 - SV De Braak JO15-1
    28 mei. 15:00SV De Braak JO19-2 - Zwaluw VFC JO19-3
    31 mei. 19:30Hapert JO19-1 - SV De Braak JO19-1
    4 jun. 15:30Gemert JO19-3 - SV De Braak JO19-2
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    21-05 08:45RKSV Heeze JO8-2 - SV De Braak JO8-4
    21-05 09:00SV De Braak JO8-3 - Leunen JO8-2
    21-05 09:00SV De Braak JO8-2 - Bruheze JO8-1
    21-05 09:00SV De Braak JO8-5 - RKSV Nuenen JO8-4
    21-05 09:00SV De Braak JO9-2 - Mierlo Hout JO9-4
    21-05 09:00Bruheze JO10-2 - SV De Braak JO10-2
    21-05 09:15Leunen JO9-1 - SV De Braak JO9-1
    21-05 10:00SV De Braak MO10-1 - Gemert JO10-7
    21-05 10:00SV De Braak JO10-1 - Wilhelmina Boys JO10-1
    21-05 10:00SV De Braak JO10-5 - S.V. Brandevoort JO10-5JM
    21-05 10:00SV De Braak JO11-2 - Rood Wit'62 JO11-1
    21-05 10:00SV De Braak JO11-3 - Braakhuizen JO11-2
    21-05 10:00Neerkandia JO8-1 - SV De Braak JO8-1
    21-05 10:00NWC JO10-2JM - SV De Braak JO10-4
    21-05 10:00HVV Helmond JO12-1JM - SV De Braak JO12-3
    21-05 10:00NWC JO11-2 - SV De Braak JO11-1
    21-05 10:30ASV'33 MO11-1 - SV De Braak MO11-1
    21-05 10:45S.V. Brandevoort JO10-1 - SV De Braak JO10-3
    21-05 11:15SV De Braak JO13-3 - Deurne JO13-2JM
    21-05 11:15SV De Braak JO12-1 - Venlosche Boys JO12-1
    21-05 11:15SV De Braak JO12-2 - Wittenhorst JO12-2
    21-05 11:15S.V. Brandevoort JO13-1 - SV De Braak JO13-1JM
    21-05 11:30Geldrop JO13-2 - SV De Braak JO13-2
    21-05 11:30EMK JO12-2 - SV De Braak MO12-1
    28-05 11:15SV De Braak JO13-1JM - RPC JO13-1