• SV De Braak 9 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Martens, ErikTechnische stafHersteltrainer
    Stoffels, KlaasOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Deelen, TomTeamspelerVerdediger
    Delemarre, MaartenTeamspelerVerdediger
    Doeselaar, Nicky van deTeamspelerVerdediger
    Gruyters, MarcoTeamspelerVerdediger
    Gruyters, MikeTeamspelerVerdediger
    Jenten, RobertTeamspelerMiddenvelder
    Jussen, RobertTeamspelerMiddenvelder
    Koolen, TimTeamspelerMiddenvelder
    Kuhn, HaraldTeamspelerVerdediger
    Mulder, MarcoTeamspelerMiddenvelder
    Stiphout, Bram vanTeamspelerDoelverdediger
    Stoffels, KlaasTeamspelerVerdediger
    Swinkels, JorisTeamspelerMiddenvelder
    Teeuwen, PaulTeamspelerAanvaller
    Velden, Martijn van derTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SV De Braak 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemert 844002231912
    2FC Uden 543101771010
    3Handel 542117527
    4SV DWSH'18 542111113-27
    5Venhorst 43201133106
    6Festilent 64202161606
    7Boekel Sport 54202910-16
    8SV De Braak 931119814
    9Menos 231117614
    10Elsendorp 34013418-141
    11Erp 83003116-150
    12UDI'19/CSU 154004516-110

    Poulestanden SV De Braak 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stiphout Vooruit 5330010379
    2Mierlo Hout 63201161156
    3Mifano 431028713
    4SV De Braak 93003720-130