• SV De Braak JO12-1 VE zaterdag speeldag man

  • SV De Braak JO12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, John vanTechnische stafTrainer/coach
    Lammers, BartOverige staf
    Lammers, BartOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Belton, KayTeamspeler
    Dijk, Lewis vanTeamspeler
    Lammers, JulianTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 11:15SV De Braak JO12-1 - Venlosche Boys JO12-1Sportpark de Braak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Veteranen B - SPV vet1 - 3
    14 mei.SV De Braak JO12-1 - ST SV Milsbeek/Astrantia JO12-1G5 - 2
  • Poulestanden SV De Braak JO12-1 (0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren JO12-166004383518
    2SV Budel JO12-1JM660033122118
    3RKSV Heeze JO12-1JM64022620612
    4SV De Braak JO12-163033424109
    5Bruheze JO12-1JM6213272707
    6Venlosche Boys JO12-162042540-156
    7Wittenhorst JO12-160151727-101
    8NWC JO12-160061562-470

    Poulestanden SV De Braak JO12-1 (0331 Onder 12 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO12-2660046123418
    2Bruheze JO12-1JM4301201559
    3Brabantia JO12-25302211839
    4SBC JO12-2JM5212171707
    5RKSV Nuenen JO12-262131928-97
    6SV De Braak JO12-15203262246
    7Erp JO12-15104819-113
    8Gemert JO12-240041238-260

    Poulestanden SV De Braak JO12-1 (0332 Onder 12 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Braak JO12-14301217149
    2ZSV JO12-1321014597
    3Brabantia JO12-1321012487
    4S.V. Brandevoort JO12-14112141134
    5Geldrop JO12-23012715-81
    6RKSV Nuenen JO12-23003329-260

    Poulestanden SV De Braak JO12-1 (0336 Onder 12 (4e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Braak JO12-1760141212018
    2Deurne JO12-1751138112716
    3SIOL JO12-1732230181211
    4S.V. Oostrum JO12-1JM7223221848
    5ST SV Milsbeek/Astrantia JO12-1G61321117-66
    6ST Volharding/Sambeek JO12-1JM71331834-166
    7Gemert JO12-272052543-186
    8Venlosche Boys JO12-161141538-234