• SV De Braak 13 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schijndel, Kevin vanOverige stafTeammanager
    Strickx, StevenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haver, MarcTeamspeler
    Haver, StefanTeamspeler
    Helsper, SamTeamspeler
    Helsper, TeunTeamspeler
    Hest, Arthur vanTeamspeler
    Hest, Richard vanTeamspeler
    Meulenhof, Dani van deTeamspeler
    Music, SanelTeamspeler
    Peeters, AnthonyTeamspeler
    Schijndel, Kevin vanTeamspeler
    Strickx, StevenTeamspeler
    Velthoven, Rodrigo vanTeamspeler
    Vogels, NiekTeamspeler
    Wulffelé, JoostTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 13:30Rood Wit'62 7 - SV De Braak 13Sportpark de Rijpel
    26 sep. 14:30Stiphout Vooruit 9 - SV De Braak 13Sportpark Molenven
    3 okt. 10:30SV De Braak 13 - S.V. Brandevoort 5Sportpark de Braak
    10 okt. 10:30SV De Braak 13 - Mifano 4Sportpark de Braak
    17 okt. 11:00Mierlo Hout 8 - SV De Braak 13Sportpark De Beemd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Bruheze 6 - SV De Braak 132 - 6
    5 sep.SV De Braak 13 - Mierlo Hout 92 - 3
  • Poulestanden SV De Braak 13 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV'33 700000000
    2Boskant 400000000
    3SV De Braak 1300000000
    4S.V. Brandevoort 500000000
    5Bruheze 900000000
    6Lierop 300000000
    7Mierlo Hout 800000000
    8Mifano 400000000
    9NWC 1100000000
    10Rood Wit'62 900000000
    11SV Someren 1200000000
    12Stiphout Vooruit 900000000

    Poulestanden SV De Braak 13 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout 922009366
    2SV De Braak 1321018533
    3Rood Wit'62 7210159-43
    4Bruheze 62002510-50