• SV De Braak 13 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schijndel, Kevin vanOverige stafTeammanager
    Strickx, StevenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haver, MarcTeamspeler
    Haver, StefanTeamspeler
    Helsper, SamTeamspeler
    Helsper, TeunTeamspeler
    Hest, Arthur vanTeamspeler
    Hest, Richard vanTeamspeler
    Lieshout, Joey vanTeamspeler
    Meulenhof, Dani van deTeamspeler
    Music, SanelTeamspeler
    Peeters, AnthonyTeamspeler
    Schijndel, Kevin vanTeamspeler
    Strickx, StevenTeamspeler
    Velthoven, Rodrigo vanTeamspeler
    Vogels, NiekTeamspeler
    Wulffelé, JoostTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:30SV De Braak 13 - Bruheze 9Sportpark de Braak
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.SV De Braak 13 - Boskant 42 - 3
    21 nov.Rood Wit'62 9 - SV De Braak 136 - 4
  • Poulestanden SV De Braak 13 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren 12861128131519
    2Boskant 4760126131318
    3Rood Wit'62 984222518714
    4Lierop 3641121101113
    5Stiphout Vooruit 974121211113
    6Mierlo Hout 863122322110
    7Bruheze 973132026-610
    8SV De Braak 1373043320139
    9NWC 1181161732-154
    10Mifano 471061328-153
    11ASV'33 770071136-250

    Poulestanden SV De Braak 13 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Braak 133201176116
    2Mierlo Hout 9320113946
    3Bruheze 631021114-33
    4Rood Wit'62 73102618-123

    Poulestanden SV De Braak 13 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOL 211009093
    2SV Venray 9110011383
    3De Leeuw 311008083
    4HRC'27 211007073
    5Sparta'18 3110010463
    6De Leeuw 511007163
    7SIOL 311006063
    8Avanti'31 711006153
    9SV De Braak 811006153
    10Gemert 811006153
    11SHH 411006153
    12Spaubeek 411006153
    13Sportclub Jekerdal 511005143
    14Olympia'18 811004043
    15Geusselt Sport 411004133
    16SV Someren 811004133
    17ELI 311003033
    18EMS 311003033
    19Sporting S.T. 211003033
    20VV Baarlo 511007523
    21Sportclub Irene 611005323
    22Leonidas - W 611005323
    23SVE 211005323
    24ASV'33 611004223
    25SV De Braak 1311004223
    26DVO 411004223
    27Sportclub Irene 811004223
    28Mifano 711004223
    29RKSVO 35+111004223
    30DESM 411003123
    31DESM 511003123
    32Wittenhorst 611003123
    33Avanti'31 511002023
    34Heer 711002023
    35Nijnsel/TVE Reclame 511002023
    36Vitesse'08 611002023
    37Deurne 811004313
    38vvVOS 511004313
    39HRC'27 111003213
    40Nulandia 411003213
    41UDI'19/CSU 811003213
    42Venlosche Boys 611003213
    43Vorstenbossche Boys 511003213
    44Erp 1011002113
    45Festilent 711002113
    46S.V. Grashoek 411002113
    47GSV'28 411002113
    48IVO 711002113
    49NWC 911002113
    50Sportclub'25 311002113
    51Vorstenbossche Boys 35+111002113
    52Avanti'31 811001013
    53Groene Ster 611001013
    54RKSV Minor 411001013
    55SV TOP 1211001013
    56S.V. Brandevoort 611002203
    57RKSVV 211002203
    58MVC 211001103
    59Walburgia 111001103
    60SV Someren 1111001103
    61Vorstenbossche Boys 411001103
    62Festilent 811000003
    63De Ster 511000003
    64Gemert 900000000
    65Sportclub Leeuwen 310012200
    66SV Someren 1010012200
    67Gemert 1010011100
    68MBC'13 410011100
    69Gemert 710011100
    70UDI'19/CSU 1210011100
    71Olympia'18 610010000
    72Langeberg 510010000
    73Wittenhorst 10100134-10
    74ZSV 8100134-10
    75Festilent 6100123-10
    76Margriet 4100123-10
    77Merselo 2100123-10
    78FC de Rakt 6100123-10
    79Sparta'18 4100123-10
    80DSV 4100112-10
    81DVG 4100112-10
    82H.B.S.V. 4100112-10
    83Mierlo Hout 6100112-10
    84Panningen 5100112-10
    85RKVVM 3100112-10
    86Rood Wit'62 9100112-10
    87V.V. Schaesberg 5100112-10
    88Chevremont 3100101-10
    89IASON 1100101-10
    90Rhode/VSB 11100101-10
    91FC Uden 4100101-10
    92Blerick 6100157-20
    93VV Baarlo 7100135-20
    94EVV Echt 4100135-20
    95SV Meerssen 5100135-20
    96Bruheze 4100124-20
    97Liessel 2100124-20
    98NWC 10100124-20
    99Schinveld 3100124-20
    100Veritas 5100124-20
    101vvVOS 4100124-20
    102Meterik 3100113-20
    103Neerkandia 4100113-20
    104RKVB 3100113-20
    105Avesteyn 4100102-20
    106SCG 3100102-20
    107SCMH 3100102-20
    108SV United 4100102-20
    109Haslou 5100114-30
    110Mariahout 5100114-30
    111Bruheze 3100103-30
    112Merselo 3100103-30
    113RKVB 2100103-30
    114RKHSV 6100115-40
    115SES 4100104-40
    116Erp 9100116-50
    117Gemert 13100116-50
    118MMC Weert 6100116-50
    119Schijndel/DE WIT 7100116-50
    120Weltania 4100116-50
    121VVV'03 51001410-60
    122FC Landgraaf 4100117-60
    123EGS'20 10100106-60
    124Heijen 4100107-70
    125Sparta'18 61001311-80
    126Chevremont 4100108-80
    127Toxandria 5100109-90

    Poulestanden SV De Braak 13 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Irene 611004043
    2HRC'27 211006333
    3Herpinia 611005233
    4SV Someren 811006423
    5Voerendaal 511005323
    6Nulandia 511004223
    7Groene Ster 611003123
    8SVE 211003123
    9Gemert 911002023
    10Mifano 711004313
    11EMS 311003213
    12S.V. Brandevoort 6100134-10
    13DESM 5100123-10
    14SV De Braak 13100146-20
    15Leonidas - W 6100135-20
    16Ruwaard 3100124-20
    17GSV'28 4100113-20
    18De Ster 5100113-20
    19Erp 10100102-20
    20Sporting S.T. 2100136-30
    21HVCH 13100125-30
    22Venlosche Boys 6100104-40