• SV De Braak 13 VE zondag speeldag man

  • SV De Braak 13

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schijndel, Kevin vanOverige stafTeammanager
    Strickx, StevenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Haver, MarcTeamspeler
    Haver, StefanTeamspeler
    Helsper, SamTeamspeler
    Helsper, TeunTeamspeler
    Hest, Arthur vanTeamspeler
    Hest, Richard vanTeamspeler
    Lieshout, Joey vanTeamspeler
    Meulenhof, Dani van deTeamspeler
    Music, SanelTeamspeler
    Peeters, AnthonyTeamspeler
    Schijndel, Kevin vanTeamspeler
    Strickx, StevenTeamspeler
    Velthoven, Rodrigo vanTeamspeler
    Wulffel, JoostTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SV De Braak 13 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boskant 418142269313844
    2Rood Wit'62 918123358322639
    3SV Someren 1218114356292737
    4Stiphout Vooruit 9179443425931
    5Mifano 4189095751627
    6Lierop 31773752391324
    7SV De Braak 13176296871-320
    8Mierlo Hout 81852114676-3017
    9NWC 111833124469-2512
    10ASV'33 71701161778-611